DEğIL HAKKıNDA DETAYLAR BILINEN ISTANBUL EN SON HABER

Değil Hakkında Detaylar bilinen istanbul en son haber

Değil Hakkında Detaylar bilinen istanbul en son haber

Blog Article

Mecmu 20085 İstanbul Son Dakika haberi, videosu, resimı ve yazıcı yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni piyasaya sürülen son manzara gelişimleri ile sağlam çok haber sayfamızdan izlem edilebilir.

Sıla kaç yaşında, aslen nereli? soruları arama motoru googlede sıkça araştırılan mevzular ortada bucak alıyor. Haberizden Sıla Kimdir, sorusuna en kemiksiz yanıtı sondakika ekibi olarak vereceğiz.

Edinilen son dakika bilgisine için İstanbul Cumhuriyet Esassavcılığı terör soruşturması kafalattı.

Düzce'bile meydana mevrut ve Eskişehir'in bile dahil evetğu biraşkın ilde hissedilen depremde tedirginlik yaşayan vatandaşlar kendini sokağa attı.

29 Teşrinievvel Cumhuriyet altını Alayı'nda İstanbul'da ne etkinlikler var, niteleyerek heves eden vatandaşlar internette araştırı kuruluşyor.

Son dakika İstanbul haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son istanbul haberleri simultane burada.

İstanbul barajlarındaki doluluk orantıı alarm veriyorİstanbul'un barajlarında doluluk orantıı yüzdelik 35'in altına inerek, alarm vermeye başlangıçladı.

şimal Küçük asya Fay Hattında ortada bulunan mıntıka İç Anadolu Bölgesi, gün batısıya yakınlarında her sene devinim diyor. Bu aksiyon sırasında dakika zaman sıkışmalar meydana geliyor ve bir anda kırılmaya kere açıyor. Fayın her dü kanatında akım meydana geliyor, sıkışıyor, dayanılmayacak noktaya vardığında bir anda kırılıyor, işte bu an hareket anı."

Istanbul Kaymakamlık haberi sayfasında en son yaşanmış olan istanbul ilçe gelişmeleri ile baş başa cemaziyelevvelten bugüne CNN Türk'e eklenen istanbul kaza haber mebdelıkları görev istanbul son dakika almaktadır. Son dakika istanbul kaza haberleri de dahil tutulmak üzere toplam 27 haber bulunmuşdolaşma.

Arjantin alınlaşmasında vecihü adeta dağılmıştı! Suudi futbolcu hastaneden son halini paylaştı

Son dakika haberler: Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde bombalı saldırı gerçekleştirildi. Vaka alegori Beyoğlu ve Şdavranışli'den itfaiye aracı ekipleri sevk edildi. İlk belirlemelere bakılırsa patlamada 6 nefer hayatını kaybetti. Cumhurbaşdemı Havarisı Fuat Oktay ve İçnöbetleri Bakanı Süleyman Asil saldırıcıın kadın terörist bulunduğunu ve yakalandığını aktardı.

1999 depremleri KAF’ın bu kesimini Bolu Tüneline kadar kırmıştı. Tığ bu hattın Bolu kesiminin de kırılmasını beklediğimize değgin bir tweet atmıştık.Bugünkü sarsıntı muhtemelen Gölyaka-Solukdere beyninde kırılmamış KD-GB uzanımlı kısımda başüstüne" dedi.

SonDakika.com Haber Portalı 5846 adetlı Düşünüm ve Konuşma Eserleri Kanunu'na  %100 normal olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan tuzakınan haberlerin yeniden yayımı ve rastgele bir ortamda basılması, ait ajansların bu yöndeki politikasına demetlı olarak önceden makaslamaklı ruhsat gerektirir.

Düzce’bile meydana mevrut depremde kent merkezindeki Cedidiye Camii’nin minberi yıkıldı. Camide ibadet devam ederken, vatandaşların dikkatli olmaları istendi.

Dün Dün 19:25 İstanbul'da bastıran sağanak evetğış sonrası yoğunluk durma noktasına geldi! Yoğunluk, yüzde 90'a ulaştı İstanbul'da başlayan boğanak evetğışın tesiri ve emek saati çıkışı sebebiyle trafik durma noktasına geldi.

Report this page